MENU

Firemní výuka a poptávka

Zajišťujeme firemní výuku cizích jazyků  • individuální a skupinová výuka hlavních světových jazyků – angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, čeština a další pro všechny stupně pokročilosti včetně přípravy na jazykové zkoušky – např. Cambridge, Zertifikat Deutsch apod. Jsme partnerem centra pro vykonávání Cambridge ESOL zkoušek
  • zajistíme výuku v těchto městech a jejich okolí – ve Zlíně, Kroměříži, Otrokovicích, Napajedlích, Uherském Hradišti, Holešově, Bystřici pod Hostýnem, Morkovicích, Střílkách, Kyjově, Přerově, Vyškově, Brně, Ostravě, Opavě, Praze případně dalších městech dle dohody.
  • realizujeme výuku jazyků v rámci projektů financovaných EU a státním rozpočtem ČR. Momentálně připravujeme projekty s 85% dotací na vzdělávání a náhradou mzdových nákladů zaměstnanců. Pokud máte zájem o firemní vzdělávání s dotací, uveďte to prosím v poznámce ve vedlejším formuláři poptávky.
  • přečtete si reference firemních kurzů a přehled poskytované výuky 

 

Výhody firemní výuky na maximum


Komplexní jazykový servis

vstupní, průběžné, závěrečné testování zdarma (jazykový audit), analýza potřeb, zařazení do výukových skupinek, navržení programu výuky, vedení prezenční listiny a sledování docházky,  pravidelné testování pokroku v jazyce, závěrečné hodnocení studentů a jejich znalostí.

Výuka pro Vaši praxi

Firemní výuka jazyků je realizována kvalifikovanými lektory aktivní formou zaměřenou na to, co ve firmě potřebujete, tedy zejména komunikaci, rozšiřování slovní zásoby a aktivní používání gramatiky. Obsah, zaměření a forma výuky je plně přizpůsobena Vašim požadavkům (obchodní, stavební, finanční apod.)

Spolehlivost a flexibilita

Pružně reagujeme na jakékoliv požadavky, provádíme náslechy kurzů a korekce programů podle potřeb firmy. Lektoři, kteří jsou pravidelně metodicky školeni a mají s výukou ve firmách zkušenosti

Lekci lze odvolat den před jejím plánovaným začátkem až do 12 hod.

Cena firemní výuky

Je dána dohodou a závisí především na místě, době a objemu výuky.  Pro poptávku výuky prosím vyplňte tento formulář:

Poptávka firemní výuky


Vaše jméno *

Firma *

Email *

Telefon *

Vyberte jazyk *

Jiný jazyk

Typ kurzu *
individuálnískupinkový

Zaměření lekcí *

Lektor *
českýrodilý mluvčí

Pokročilost studentů *

Frekvence výuky *

Časové možnosti: Vepište termíny, kdy je výuka možná: například každý den dopoledne mimo pondělí od 8.00-12.00 nebo úterý a čtvrtek 14.00-16.00 atp. (vyžadováno)

Začátek výuky a předpokládané trvání výuky (např. od příštího týdne cca na rok)

Místo výuky *

Další požadavky (na administraci výuky, obsah lekcí, lektora, e-learning apod.)

Poznámka (Máte zájem o firemní kurz s dotací?)

Kontrolní otázka: který je šestý den v týdnu? *

Pole označena *, prosím vyplňte.

 

Reference našich zákazníků

Testy

Pro správné zařazení do kurzu

otestujte se:

Content

Přihláška

Přihlašte se do kurzu

Přihlašte se do pomaturitního studia

Přihláška na oficiální Cambridge zkoušku